Loader Logo
Firemní jazykové kurzy

Pro klienty z řad firem a organizací zajišťujeme jak individuální, tak skupinovou jazykovou výuku

Jazyková škola

Firemní jazykové kurzy

Firemní jazykové kurzy jsou specialitou naši jazykové školy AARCADIA-studio, v.o.s. Pro klienty z řad firem a organizací zajišťujeme jak individuální, tak skupinovou jazykovou výuku.

Již od roku 1997 jazyková škola AARCADIA-studio, v.o.s. úspěšně poskytuje firemní vzdělávání v Ostravě a na celém území České republiky. Mezi nejčastěji objednávané firemní kurzy patří výuka obecné, obchodní a právní angličtiny. Troufáme si říci, že v oblasti firemní výuka ekonomické a právnické angličtiny nemáme v našem regionu konkurenci vzhledem k tomu, že naši lektoři mají kromě odborného jazykového vysokoškolského pedagogického vzdělání pro daný vyučovaný jazyk rovněž odpovídající vysokoškolské vzdělání v konkrétní specializaci oblasti jazyka, kterou vyučují. V praxi to znamená, že vysoce specializovanou odbornou angličtinu pro pracovníky controllingu vyučuje lektor, který je pro tento typ výuky odpovídajícím způsobem vzdělán.

Kromě výuky vysoce specializované odborné angličtiny Business English rovněž poskytujeme firemní kurzy francouzštiny, španělštiny, italštiny, polštiny, ruštiny a všech dalších evropských jazyků, dále pak, čínštiny, japonštiny, arabštiny a dalších jazyků. Samozřejmostí je také výuka češtiny pro cizince (Czech for Foreigners).

Jazyková škola AARCADIA-studio, v.o.s. je na trhu již téměř 20 let a zakládá si na poskytování efektivního jazykového vzdělávání. Každému zákazníkovi se snažíme navrhnout optimální model výuky, který zajistí rychlý pokrok studentů v oblastech, kde pracovníci cizí jazyk využívají nejintenzivněji. Našim klientům tak poskytujeme jazykové kurzy na míru podle jejich potřeb.

Opíráme o nejmodernější a praxí prověřené metody výuky. Velkou péči věnujeme výběru a dalšímu vzdělávání lektorů, rozhodujícím ukazatelem je pro nás spokojenost klientů a plnění cílů výuky.

Abychom tyto cíle mohli garantovat, výukový proces neustále vyhodnocujeme prostřednictvím kontroly plnění plánů výuky, hospitací v hodinách a na základě zpětné vazby od studentů a personalistů.

Reference

O kvalitě našich služeb v oblasti firemního jazykového vzdělávání svědčí taková jména, jakými jsou například Tesco Stores a.s., Vítkovice a.s., AWT a.s., RPG a.s., Asental a.s., Autokont a.s., ArcelorMittal a.s., Hyundai Motor Czech s.r.o., Metrostav a.s., NEDIS KERR s.r.o., OVaK a.s., ČEZ a.s., mnohé advokátní kanceláře a auditorské firmy, statutární město Karviná a Ostrava, Auto Heller a.s., Freediving Instructors International Ostrava, Trespresidentes Ultimate Rebreathers s.r.o., Pentair valves & controls czech s.r.o., Mentes a.s., Vítkovice a.s.

Individuální výuka

Chcete dělat největší a nejrychlejší pokroky, zvládnout pracovní pohovor či si jen udržovat stávající znalosti v hodinách konverzace s rodilým mluvčím či se připravit k mezinárodním jazykovým zkouškám popř. prohloubit své odborné jazykové znalosti během svých vysokoškolských studií, chcete se připravit na studium na zahraniční univerzitě, využít svých flexipasů či firemních bonusů nebo se jen nudíte a nechcete si pořizovat medvídka mývala? Máte raději individuální přístup? Pak je individuální výuka jazyků tím správným rozhodnutím pro Vás!
Jenom u individuální výuky se lektor plně přizpůsobí Vašim potřebám a sestaví Vám plán výuky na míru.

Individuální nabídka – nabídka kurzů

 • obecná angličtina
 • obecná obchodní angličtina (Business English)
 • bankovní angličtina (English for Banking)
 • odborná obchodní angličtina v oblasti ekonomické, finanční a právní (Legal and Financial English) (v těchto kurzech nemáme spolu s angličtinou pro piloty v Ostravě konkurenci) – naši lektoři jsou naprosté špičky ve specializovaných kurzech angličtiny, mají obrovské zkušenosti s výukou obchodní a právní angličtiny na univerzitách, ve firmách a dalších vzdělávacích institucích.
 • angličtina pro piloty (letecká angličtina) – příprava pro zkoušku ICAO, jejíž absolvování je nutné pro piloty létající VFR a IFR do zahraničí
 • němčina
 • francouzština
 • španělština
 • italština
 • ruština
 • polština
 • Čeština pro cizince (Czech for Foreigners)

U individuální výuky a individuálních programů

 • Platíte za hodinu ne za studenta – Učte se sami nebo se svými kamarády či kolegy – cenu účtujeme za vyučovací hodinu a ne za počet studentů!
 • Jasný plán a cíl výuky – Připravíme Vám jasný plán a cíle individuální výuky a budeme pečlivě dbát na splnění těchto cílů.
 • Připravíme Vás k mezinárodním zkouškám – Potřebujete složit mezinárodní jazykovou zkoušku v krátkém termínu? Naše individuální jazykové kurzy PET, FCE, CEA, TOEFL jsou tou nejlepší volbou.
 • Kdykoliv a na jak dlouho chcete – Objednejte si celý rok výuky nebo třeba jen jeden měsíc na osvěžení konverzace. Učte se v jakýkoliv den a hodinu, třeba i každý den.
 • Učí Vás skvělí lektoři – Vybereme Vám toho nejvhodnějšího lektora dle Vašich přání a požadavků. U nás vyučují jenom profesionálové!
 • S námi budete spokojení, protože… S námi se domluvíte!

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na individuální výuku na telefonním čísle 775 771 815 nebo na e-mailové adrese ostrava@aarcadia.cz.